MOSTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie nowej technologii wytwarzania
wysokogatunkowych kruszyw budowlanych”

Projekt polega na wdrożeniu własnej, nowatorskiej technologii dotyczącej wytwarzania wysokogatunkowych kruszyw budowlanych, opracowanej w wyniku prac B+R przeprowadzonych samodzielnie przez MOSTEL oraz zleconych przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

Wartość projektu: 9 829 900,00 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 5 897 940,00 zł

Projekty unijne

Firma Mostel świadczy obecnie kompleksowe usługi dotyczące wszystkich operacji technologicznych, aby pozyskać, przerobić i finalnie uzyskać produkt końcowy, jakim są poszczególne frakcje kruszyw.

W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdego zlecenia, a także dbałością o wysoką jakość usług. Stosowane niezmiennie od lat reguły pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom wysokiej klasy usług w zakresie górnictwa odkrywkowego i budownictwa. Wszystko to jest możliwe dzięki:


Zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry wraz z szeregiem wykwalifikowanych pracowników.

Doświadczenie w branży.

Rozbudowany park maszyn wraz z jednostkami transportowymi (stacjonarne i mobilne ciągi krusząco-sortujące, koparki, ładowarki, wozidła technologiczne, spycharki itp.)

Elastyczność w działaniu i indywidualne podejście do każdego projektu.

Braliśmy udział w wielu dużych projektach, na co posiadamy liczne referencje.