Kruszywo Wrocław

Kruszywo Wrocław

Jeśli poszukują Państwo żwiru, piasku, mieszanek granitowych czy innego rodzaju kruszywa budowlanego lub ogrodowego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy MOSTEL. W branży górniczej działamy już od kilkunastu lat. Wydobywamy wysokiej jakości surowce skalne w kopalniach zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego i pomorskiego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę operatorów oraz innowacyjne zaplecze technologiczne, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Kruszywo naturalne i łamane – Wrocław

Oferujemy m.in. żwir, piasek, grys, amfibolit, mieszanki granitowe, tłuczeń drogowy o różnej wielkości ziarna, a także, na specjalne zamówienie, kamienie hydrotechniczne, gabionowe i ogrodowe. Dysponujemy własnymi pojazdami transportowymi, możemy więc zaproponować dostawę zamówionego materiału pod wskazany adres. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami budowalnymi i instytucjami publicznymi z Wrocławia oraz okolicznych miejscowości, ale chętnie podejmiemy się realizacji zleceń również w innych regionach kraju.

Zapraszamy do współpracy z firmy świadczące usługi transportowe, z którymi moglibyśmy nawiązać długoterminową współpracę przy dostawie kruszyw dla naszych klientów.