Usługi sprzętowe Legnica

Usługi sprzętowe Legnica

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu specjalistycznych urządzeń i pojazdów dla sektora wydobywczego oraz budowlanego. Zakres maszyn dostępnych w ramach naszych usług sprzętowych obejmuje wysokiej klasy kruszarki i przesiewniki taśmowe, jak również koparki gąsiennicowe oraz ładowarki kołowe o niezwykle szerokim spektrum zastosowań. Ofertę uzupełniają pojazdy wyposażone w naczepy samowyładowcze, które doskonale sprawdzą się w kontekście transportu oraz alokacji surowca. Szczegółowy wykaz maszyn wraz z opisem specyfikacji technicznej dostępny jest w dedykowanej zakładce.

Kompleksowe usługi sprzętowe na terenie Legnicy i okolic

Poza wynajmem maszyn specjalistycznych nasze usługi sprzętowe obejmują także realizację zleceń w obszarze wydobywczym. Nasza oferta to między innymi wydobywanie kruszywa wraz z późniejszą obróbką surowca, prace ziemne – w tym wykopy pod nowe budownictwo oraz infrastrukturę drogową oraz niwelacje terenu – a także transport materiału skalnego łączenie z kompleksowym wsparciem logistycznym.

Zapraszamy do współpracy z firmy świadczące usługi transportowe, z którymi moglibyśmy nawiązać długoterminową współpracę przy dostawie kruszyw dla naszych klientów.