Usługi sprzętowe Świdnica

Transport materiałów skalnych na miejsce realizacji inwestycji budowlanej, dostosowywanie wydobytej kopaliny do wymaganych przez klienta standardów jakości, roboty ziemne, a ponadto wynajem maszyn – firma MOSTEL świadczy naprawdę szeroki zakres usług sprzętowych. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Świdnica.

Usługi sprzętowe – Świdnica i województwo dolnośląskie

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, jest kompleksowość oferty. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, chętną do podjęcia nowych wyzwań kadrę operatorów oraz wieloletnie doświadczenie w branży górniczej i budowlanej. Dzięki temu możemy zrealizować różnorodne typy zleceń, również te wymagające specjalistycznej wiedzy lub uprawnień. Proponujemy atrakcyjne stawki, gwarantujemy szybką realizację projektu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W razie jakichkolwiek pytań na temat szczegółów oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Usługi sprzętowe – Świdnica oraz okolice

Nasze kompleksowe rozwiązania obejmują szereg działań, które wspierają klientów w realizacji zamierzonych celów. Pomagamy m.in. w wydobyciu kruszyw oraz przeróbce kopaliny tak, żeby klient otrzymał towar dokładnie taki, jakiego potrzebuje. Na życzenie naszych zleceniodawców dostarczamy piaski i żwiry, mieszanki mineralne, grysy, kamień hydrotechniczny oraz do wykorzystania w architekturze ogrodowej oraz kruszywa pod indywidualne zamówienie klienta. Nasza firma od lat działa i prowadzi usługi sprzętowe – Świdnica i okolice to zaś obszar naszej głównej działalności.

Nasza oferta to także transport kruszywa. Wielu naszych klientów korzysta z naszej oferty na dostarczenie materiału skalnego, którego przewożenie wymaga odpowiedniego sprzętu oraz umiejętności. To także skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie, które warto powierzyć profesjonalnej ekipie takiej, jak nasza. Jeśli jednak życzą sobie Państwa działać we własnym zakresie, z przyjemnością udostępnimy dla Państwa maszyny, którymi dysponujemy.

Usługi sprzętowe – Świdnica i województwo dolnośląskie

Nasz park maszynowy to pojazdy najwyższej klasy, które można wykorzystać do transportu kruszywa, a także prac związanych z wydobyciem materiału skalnego. Do dyspozycji naszych pracowników oraz klientów pozostawiamy m.in. koparkę VOLVO EC 240 C LR z łyżką skarpową, ładowarkę kołowa VOLVO L180F z kamerą cofania, koparkę SANDVIK QA331 oraz kruszarkę Matrak 1000. Polecane przez nas pojazdy pozwolą na szybsze wydobycie i przygotowanie poszczególnych frakcji kruszywa. Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej oferty, takiej jak usługi sprzętowe. Świdnica oraz okolice to obszar, z którego pochodzi najwięcej naszych klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, transportowej i górniczej, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zlecając nam zadanie, zostanie ono wykonane zgodnie z naszą wiedzą oraz najlepszą praktyką. Poszczególne zlecenia realizujemy zawsze w oparciu o wypracowane na przestrzeni lat najwyższe standardy oraz wytyczne klienta. Polecamy Państwu nasze usługi sprzętowe. Świdnica i okoliczne miejscowości – działamy i wspieramy Państwa lokalnie.